Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. Naše společnost vyrábí plnou škálu vysoce kvalitních plicních automatik určených pro potápění v náročných podmínkách převážně v severních částech Evropy. Minulý rok jsme oslavili náš 10.000 prodaný regulátor. Naše automatiky jsou deset let úspěšně používány profesionálními potápěči, námořní pěchotou, hasiči a rekreačními potápěči.

Jako odpověď na rozvoj trhu technického potápění jsme vytvořili řadu vybavení nazývanou TECLINE od Scubatechu. Tato řada sestává z křídel, postrojů, regulátorů, manometrů,  ventilů, teplých podobleků, světel, a dalšího vybavení. Tato výstroj je určená jak potápěčům, kteří začínají svá dobrodružství s rekreačním potápěním, tak náročným technickým potápěčům, kteří prozkoumávají dosud neobjevená místa. Každý kus výstroje, který chceme uvést na trh je předem pečlivě testován naším týmem. Všechny naše výrobky vyhovují vysokým nárokům evropských norem a jsou CE certifikovány. Díky skutečnosti, že výrobky přímo vyrábíme a není zde žádný obchodní mezičlánek mezi výrobcem a dealerem, jsou naše ceny více než konkurenceschopné.

Naše dokonalost byla také oceněna mnohými skvělými značkami potápěčského vybavení a jsme také hrdí nato, že jsme se zároveň stali jejich distributory pro Polsko: Sitech, VR technology, Ocean |Reef, Pinaccle, DUI, Faber, Eurocylinder, Luxfer, McNett, Innobeam, Seakodive.